De brochure " klant en Middenstand hand in hand", waarin meer dan 100 lokale ondernemers zich voorstellen, werd op donderdag 4 mei in GC De Volkskring voorgesteld door schepen Elsy De Geyter en gedeputeerde Leentje Grillaert.
Deze brochure werd gemaakt door het Lokaal bestuur Lede – met de steun van Provincie Oost-Vlaanderen. Deze brochure zet onze plaatselijke detailhandel, middenstand en horeca in de kijker. Met een foto van de zelfstandige in zijn winkel, bureau of achter zijn toog krijg je het gezicht achter de handelszaak.
Lokaal kopen biedt ook voor jou heel wat voordelen:
· Ervaar het enthousiasme en de persoonlijke dienstverlening van onze lokale ondernemers.
· Het geld dat je uitgeeft, komt bij de Leedse bedrijven terecht. Het zijn deze bedrijven die de plaatselijke verenigingen en evenementen ondersteunen.
· Je wordt beloond voor je lokale aankoop! Tot 15 september loopt onze spaarkaartactie. Verzamel stempels van 5 verschillende handelaars, vul je contactgegevens in en deponeer de spaarkaart in de brievenbus van het gemeentehuis. Misschien win je een gemeentelijke cadeaucheque!
Bewaar deze brochure en werk mee aan dit verhaal.
CD&V Lede wenst je veel lokaal koopplezier!